Naturally
local

Quality comes from the land.

Nasza okręgowa spółdzielnia mleczarska mieści się we wsi Piątnica, leżącej nad Narwią, nieopodal Łomży. Czas płynie tu niespiesznie jak rzeka. Dlatego możemy dopilnować wszystkiego, czym się zajmujemy. Staramy się, by z mleka powstawało tylko to, co najlepsze. Dbamy o dobre stosunki z sąsiadami i hodowcami krów z okolicznych ziem. Znajdujemy chwilę, żeby zjeść posiłek w rodzinnym gronie i żeby czasem popatrzeć, jak łosie człapią przez szuwary.

News

From the bucolic countryside

Best flavours from the banks of the River Narew

Piątnica leży w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Dzika rzeka swobodnie rozlewa się po okolicy, dlatego dokoła jest tak zielono. To ekologicznie czysty region Polski. Tu krowy wychodzą na pastwiska i stąd bierzemy mleko.

If you want to learn more about Piątnica and the Łomża Region, dubbed the lungs of Poland,

click here

Breakfast is a must

You need to eat in the morning,
so grab a spoon and tuck in!

W mleku jest dużo dobrego, a my dbamy o to, co dobre. I chcemy też, żeby Twój dzień zaczynał się jak najlepiej. Czy idziesz do biura, czy na kajaki, śniadanie to podstawa. A porządne śniadanie to sprawdzone produkty. Na naszym mleku, maśle, twarogach i jogurtach możesz polegać, tak jak od lat polegają miliony Polaków. Pomyśl więc, co zjesz jutro na śniadanie?

Check

Try it our way

Zobacz ofertę produktów