Praca

Dbamy o to, żeby wszystko, co robimy, miało najwyższą jakość. Ty też możesz przyczynić się do tworzenia wyjątkowych produktów z Piątnicy. Dołącz do nas i stań się częścią naszej spółdzielni. Sprawdź aktualne oferty pracy.

Poznaj swoje prawa w procesie rekrutacji

Wszystkie oferty (1):

  • Administrator Sieci Komputerowej

    Piątnica, Polska

    Z UWAGI NA PROBLEMY TECHNICZNE APLIKACJE PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES:

    PRACA@PIATNICA.COM.PL

    Twoje zadania:

    • Zapewnienie stałego i nie przerwanego dostępu do systemów informatycznych (produkcja odbywa się siedem dni w tygodniu przez 24h na dobę)
    • Dbanie o najwyższy poziom bezpieczeństwa sieci komputerowej i zawartych w niej danych (m. in. budowanie zabezpieczeń przed nieautoryzowanym dostępem do wewnętrznej i zewnętrznej sieci komputerowej firmy)
    • Administrowanie serwerami: IBM AIX, Windows Server, Linux
    • Administrowanie Active Directory
    • Obsługa serwerów wirtualnych przy użyciu narzędzi VMWare
    • Administrowanie bazami danych: Oracle, MS SQL Server, Progress i inne
    • Administrowanie systemami archiwizującymi dane m. in. CommVault
    • Zapewnienie wewnętrznej obsługi informatycznej oraz wsparcie budowy całej infrastruktury IT: komputery, serwery, backupy, sieci, oprogramowanie
    • Monitorowanie prawidłowej pracy wewnętrznych systemów oraz sieci komputerowej
    • Optymalizacja wydajności systemów informatycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
    • Doświadczenie w budowie dużych sieci komputerowych wykorzystujących liczne VLAN-y oraz sprzętowe Firewall’e
    • Doświadczenie w administrowaniu MS Active Directory oraz Azure
    • Bardzo dobra znajomość technologii: bazodanowych – MS SQL Server, Oracle
    • Bardzo dobra znajomość środowiska do wirtualizacji VMWare
    • Znajomość systemów: MS Windows Server oraz MS Windows
    • Znajomość narzędzia do archiwizacji
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Co oferujemy:

    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój technologiczny firmy
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w ramach nabywania nowych doświadczeń
    • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i przyjacielskim zespole

    Spodobała Ci się ta oferta?

    Nie wybrano pliku pdf, doc, docx, odt, rtf, jpg, png (max. 2 Mb)

    Wiadomość wysłana. Dziękujemy.