Piątnica na vlogu Krzysztofa Gonciarza

OSM Piątnica podjęła współpracę z jednym z czołowych polskich YouTuberów – podróżnikiem, publicystą, fotografem, vlogerem Krzysztofem Gonciarzem. 

Krzysztof Gonciarz to głos młodego pokolenia. Prawie każda osoba w wieku 18-30 lat spotkała się z jego filmami na kanale Youtube, a wielu z nich jest jego wielkimi fanami. Na nasze zaproszenie zajrzał do Piątnicy i z własnej, wyjątkowej perspektywy przedstawił piękno podlaskiej przyrody w jej pełnej krasie – jeszcze w letnim rozkwicie, ale już szykującej się do jesieni. Kolory, zapach i – przede wszystkim – smaki będą przewodzić widza po tych terenach, a w tle narracji pojawia się nasz piątnicki SKYR. Gonciarz czerpiąc z natury pokazuje skąd brać siłę, energię i natchnienie do działania.

Film Krzysztofa Gonciarza doskonale wpisuje się w najnowszą komunikację OSM Piątnica, w której wskazujemy lokalność i naturalne pochodzenie jako jedne z głównych atutów naszych produktów. Ujęcia, które widzimy w filmie są po prostu piękne. To również zasługa operatora i montażysty, który towarzyszył Krzysztofowi. Konrad Śniady, bo o nim mowa, na co dzień pracuje przy produkcji filmów, ostatnio przy „Ułaskawieniu” Jana Jakuba Kolskiego.

Zapraszam na inspirujący seans: 

Inne informacje

1-3 (10)