Ruszyła wielkanocna kampania Piątnicy

Zbliżająca się Wielkanoc to czas kojarzony z bliskością i radością. Na okres świątecznych przygotowań OSM Piątnica zaplanowała wyjątkową kampanię. W dniach od 10 marca do 2 kwietnia br.  prowadzone będą działania promocyjne w digitalu i mediach społecznościowych, których celem jest komunikacja marki Piątnica jako niezastąpionej podczas przygotowywania  wielkanocnych potraw i wypieków.

Kampania wspierana będzie działaniami z influencerami, którzy na swoich kanałach przygotowywać będą wielkanocne wypieki z produktami z Piątnicy. Zaplanowano także atrakcyjny konkurs dla konsumentów.

Wielkanocne ciasta – przygotuj je z Piątnicą!

Tradycyjna wielkanocna babka, mazurek, sernik czy pascha to najpopularniejsze wielkanocne ciasta, które warto upiec, wykorzystując najlepsze produkty. Twaróg sernikowy OSM Piątnica, Mascarpone oraz piątnickie śmietany to składniki, bez których trudno wyobrazić sobie przygotowania do świąt Wielkiej Nocy. Dlatego marka Piątnica w komunikacji świątecznej stawia głównie na te produkty. Ich naturalny skład oraz wyjątkowy smak gwarantują doskonałe wypieki i kulinarny sukces.

Do przygotowania wielkanocnego sernika warto użyć najwyższej jakości Twarogu Sernikowego OSM Piątnica. To produkt łączący starannie dobrane proporcje serka śmietankowego i twarogu, które zapewniają odpowiednią zawartość tłuszczu (sernik nie wymaga dodatku masła) oraz wspaniały smak. Twaróg Sernikowy z Piątnicy nie zawiera konserwantów, barwników ani aromatów. Jest całkowicie naturalny, wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez GMO.

Tradycyjny mazurek nabierze wyjątkowego charakteru, jeśli wzbogacimy go o krem na bazie serka Mascarpone z Piątnicy, który charakteryzuje się gładką konsystencją oraz naturalnym, śmietankowym smakiem. Z dodatkiem Śmietanki 30% z Piątnicy stworzy on aksamitną masę do dekoracji mazurka.

Śmietany z Piątnicy to ważny składnik wielu ciast. Wielkanocna babka z dodatkiem najpopularniejszej na polskim rynku Śmietany 18% marki Piątnica będzie delikatna i puszysta. Słodkie Śmietanki 30% i 36% OSM Piątnica niezwykle szybko się ubijają, tworząc puszystą bazę do kremów czy mas.

Wszystko, co najlepsze z Piątnicy – no bo skąd!

Piątnica w kampanii wielkanocnej podkreśla walory swoich produktów – naturalny smak oraz niezawodność, wynikającą z najwyższej jakości składników. Są to cechy, które sprawiają, że Piątnica cieszy się dużym zaufaniem i jest marką nr 1 na święta – niezastąpioną w każdym domu, cenioną przez konsumentów i doskonale rotującą na sklepowej półce.

Wielkanocna kampania promocyjna

W ramach przedświątecznej kampanii reklamowej Piątnicy prowadzone będą działania w digitalu, w tym na YouTubie i w social mediach. Kampanii wizerunkowej towarzyszyć będą działania prosprzedażowe w e-gazetkach.
Planowane działania na profilach popularnych influencerów oraz konkurs konsumencki stanowić będą  atrakcyjne uzupełnienie komunikacji, wzmacniając wizerunek marki Piątnica jako niezastąpionej podczas świątecznych przygotowań w każdym domu.

Inne informacje

1-3 (9)