OSM Piątnica powraca z kampanią wspierającą Koktajle z białkiem serwatkowym

od 16 sierpnia do 12 września br. OSM Piątnica prowadzić będzie kampanię promocyjną Koktajli z białkiem serwatkowym, która obejmie reklamę TV, promocję sprzedaży, obecność w gazetkach sieci handlowych oraz agregatorach gazetek. Celem działań jest komunikacja Koktajli z białkiem serwatkowym jako produktów funkcjonalnych, wpisujących się w trendy konsumenckie związane ze zdrowym odżywianiem, aktywnością i szybkim tempem życia.

Koktajle z białkiem serwatkowym to innowacyjny produkt, w którym OSM Piątnica, jako jedyny producent w Europie, wykorzystuje świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka.

Najbardziej innowacyjne produkty mleczne w Europie

Koktajle są odpowiedzią marki Piątnica na trend produktów funkcjonalnych o czystym, prostym składzie, a jednocześnie mających dobroczynny wpływ na organizm. Potwierdzeniem wyjątkowości Koktajli z białkiem serwatkowym jest wyróżnienie w postaci Europejskiej Nagrody za Innowację Spółdzielczą Cogeca w kategorii Innowacyjny Produkt. Nagrodzenie OSM Piątnica zostało uzasadnione nowatorskim wykorzystaniem serwatki poprzez pozyskanie jej najcenniejszego składnika – białka serwatkowego, które jest najlepiej przyswajalnym białkiem mleka i ma szczególnie korzystne oddziaływanie na organizm.

Koktajle z białkiem serwatkowym – cud natury z Piątnicy

Koktajle z białkiem serwatkowym łączą w sobie cenne właściwości odżywcze, wyśmienite walory smakowe oraz wyróżniają się naturalnym, prostym składem. Każda butelka Koktajlu zawiera aż 28 gramów pełnowartościowego białka. Połączenie świeżego białka serwatkowego i smakowitych owoców czyni z Koktajli unikalną przekąskę – niezwykle smaczną, a równocześnie naturalną, zdrową i odżywczą. To świetna propozycja dla osób aktywnych, zabieganych, z napiętym planem dnia, które często nie mają czasu lub możliwości, aby spożywać regularne posiłki. Dzięki zawartości białka serwatkowego, które znakomicie odżywia i pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne, Koktajle są także idealne dla osób aktywnych fizycznie, profesjonalnie uprawiających sporty oraz osób starszych. Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy są lekkostrawne, nie zawierają laktozy ani glutenu, dlatego są odpowiednie także dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Koktajle z białkiem serwatkowym dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik. Dzięki poręcznej butelce zapewniającej łatwość i wygodę spożywania, doskonale wpisują się w kategorię zdrowych przekąsek „on the go”.

Kampania promocyjna Koktajli z białkiem serwatkowym

W czasie trwającej 4 tygodnie intensywnej kampanii Koktajle z białkiem serwatkowym OSM Piątnica będą wspierane spotami w TV, działaniami digital, kampanią w gazetkach handlowych oraz e-gazetkach.Za kreację spotów odpowiada agencja Plej. Zakup mediów zrealizował dom mediowy Five Media, a kampanię digitalową realizuje agencja Starcom.

Więcej informacji o produktach: www.cudnatury.piatnica.pl

Inne informacje

1-3 (9)