Piątnica zaprasza na V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka

6 czerwca br., już po raz piąty, w Piątnicy odbędzie się Charytatywny Bieg z Butelką Mleka. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, współorganizatorem Gmina Piątnica, a Sponsorem Głównym – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica. Całkowity dochód z opłat wpisowych uczestników przekazany zostanie na cele charytatywne i wsparcie lokalnych stowarzyszeń.

Bieg z Butelką Mleka to wydarzenie społeczne, podczas którego uczestnicy pokonują wyznaczoną trasę z butelką mleka OSM Piątnica w dłoni. Dzięki zróżnicowanej długości tras zawodnicy mogą wybrać dystans dopasowany do swoich możliwości: 21 km, 10 km lub 5 km oraz zdecydować, którą organizację chcą wesprzeć.
Tak jak w poprzednich edycjach, również w tym roku wszystkie opłaty wpisowe zostaną przekazane na działalność lokalnych stowarzyszeń, wśród których są: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie „Pomocna Dłoń”, Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” p.w. Św. Ducha Dom Opieki Hospicyjnej, Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym oraz Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso”.

Warunkiem udziału w Biegu jest dokonanie zapisu na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/4457.html
Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki od OSM Piątnica, a zwycięzcy – atrakcyjne nagrody.

OSM Piątnica, jako sponsor tytularny, od początku wspiera Charytatywny Bieg z Butelką Mleka. Spółdzielnia od wielu lat angażuje się w lokalne inicjatywy, takie jak wydarzenia sportowe, kulturalne oraz społeczne, wspomagając działalność regionalnych instytucji oraz organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy do Piątnicy! Zarejestruj się, weź udział w biegu i wspieraj lokalne organizacje!

Inne informacje

1-3 (9)