Złota Innowacja 2020: Serek homogenizowany straciatella OSM Piątnica

Serek homogenizowany stracciatella OSM Piątnica zajął 1. miejsce w kategorii „Nabiał – odpowiedź na potrzeby konsumentów” w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail 2020”.

Złote Innowacje FMCG & Retail to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są wyjątkowe produkty, szczególnie wyróżniające się na rynku. Do tegorocznej edycji konkursu napłynęło 168 zgłoszeń, z których do kolejnego etapu zakwalifikowano 96. O wynikach zdecydowali konsumenci w badaniu internetowym, wybierając 27 laureatów konkursu. Zwycięzcy otrzymali tytuł Złota Innowacja FMCG 2020.

Serek homogenizowany straciatella OSM Piątnica wygrał główną nagrodę w kategorii „odpowiedź na potrzeby konsumentów”.  Wyróżnienie doskonale wpisuje się w prowadzoną przez OSM Piątnica komunikację serków, promowanych jako „najlepsze coś by się zjadło”.

Serki homogenizowane z Piątnicy są odpowiedzią na potrzeby konsumentów poszukujących smacznych produktów z prostym składem. Świetnie wpisały się one w aktualne trendy rynkowe, dając możliwość sięgnięcia po ulubioną przekąskę w dowolnym momencie oraz miejscu. Od chwili wprowadzenia do oferty OSM Piątnica serki cieszą się olbrzymim zainteresowaniem klientów.

Inne informacje

1-3 (10)