Zdrowie zamknięte w kubeczku!

Zdrowie zamknięte w kubeczku – Jogurty naturalne!

Jogurty naturalne to nie tylko pyszna i lekka przekąska. W zależności od wybranego rodzaju mogą pomóc zbudować masę mięśniową, wspierają organizm w odbudowie korzystnej flory bakteryjnej oraz są źródłem witamin i minerałów. Najlepsze są te bez sztucznych dodatków, mleka w proszku i zagęstników. Są idealnym wyborem dla osób dbających o zdrowie i figurę.

Właściwości zdrowotne jogurtów naturalnych znane są od wieków. Dzięki zawartym w nich składnikach odżywczych, stanowią pożywną przekąskę i pełnowartościowy dodatek do potraw. Utożsamiamy je ze zdrowym odżywianiem, dlatego są szczególnie doceniane przez entuzjastów zdrowego stylu życia oraz osoby dbające o zgrabną sylwetkę.

Prawdziwy jogurt naturalny powinien zawierać wyłącznie mleko pasteryzowane i żywe kultury bakterii jogurtowych. Dlatego warto wybierać jogurty z oferty OSM Piątnica, które nie zawierają mleka w proszku, zagęstników i stabilizatorów. Mają w składzie wysokiej jakości pasteryzowane mleko i kultury bakterii, są pyszne, kremowe i naturalne!

Jogurt typu greckiego naturalny – to propozycja dla osób dbających o zdrowie, dobrą formę i sylwetkę. Sposób jego wytwarzania umożliwia otrzymanie produktu o unikalnych właściwościach. Jogurt typu greckiego od Piątnicy jest gęsty i pożywny. Zawiera 8% białka, tj. dwa razy więcej w porównaniu z podobnymi jogurtami. Białko daje poczucie sytości i sprawia, że nie czujemy się głodni. Dodatkowo, pomaga w budowaniu masy mięśniowej, co ma szczególne znaczenie dla osób aktywnie uprawiających sport. Jogurt ten nie zawiera tłuszczu, a mimo to zachowuje kremową konsystencję.

Jogurt Naturalny z Piątnicy to pyszna i orzeźwiająca przekąska na każdą porę dnia. Jest pełen wartości odżywczych, co sprawia, że stanowi idealne uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety. Zawiera m.in. wapń, witaminę A, witaminy z grupy B, fosfor, potas, jod i cynk, które odpowiadają za zdrowie, kondycję i witalność. Natomiast zawarte w nim żywe kultury bakterii korzystnie wpływają na florę bakteryjną przewodu pokarmowego dzięki czemu wspierają jego prawidłowe funkcjonowanie.

Inne informacje

1-3 (10)