„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica

Od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami – „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.

Początek grudnia to czas, kiedy podejmujemy przygotowania do najbardziej rodzinnych Świąt w roku. Warto wówczas sięgnąć po najwyższej jakości produkty – z Piątnicy, no bo skąd – które sprawią, że potrawy na Boże Narodzenie będą wyjątkowo pyszne. Dzieląc się z bliskimi życzeniami wszystkiego co najlepsze, zadbajmy, by także na stole zagościło to, co najlepsze!

Produkty z Piątnicy powstają z najlepszego mleka, co gwarantuje ich wyśmienity smak i wysoką jakość, dlatego idealnie sprawdzą się do przygotowania świątecznych dań i wypieków.
Z Twarogu Sernikowego powstanie zachwycający smakiem i aromatem puszysty sernik, do pieczenia którego nie trzeba używać masła. Do przygotowania warzywnych sałatek, sosów czy zup doskonałe będą natomiast śmietany z Piątnicy – gęste i delikatne. Piątnicki Ser Mascarpone to mistrzowskie połączenie śmietankowego smaku z gładką, aksamitną konsystencją. Świetnie sprawdzi się do świątecznych deserów oraz ciast, ale także wzbogaci smak dań wytrawnych.

W świątecznej komunikacji Piątnicy ukazane są ponadczasowe wartości, o których warto pamiętać i je pielęgnować – rodzinne więzi oraz przywiązanie do tradycji. Niech te Święta takie właśnie będą: ciepłe, rodzinne, a dodatkowo… smaczne!

Inne informacje

1-3 (10)