V. Edycja charytatywnego Biegu z butelką mleka przełożona na przyszły rok

Ze względu na obecną sytuację i troskę o bezpieczeństwo oraz zdrowie uczestników, organizatorzy Biegu z butelką mleka podjęli decyzję o przełożeniu wydarzenia na przyszły rok. Zainteresowane osoby mają możliwość otrzymania zwrotu wpisowego, jednak organizatorzy zachęcają do pozostawienia wpłaconej kwoty na przyszłoroczne wydarzenie.

Charytatywny Bieg z butelką mleka miał odbyć się w tym roku już po raz piąty. Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników jest jednak najważniejszą wartością dla organizatorów, dlatego ze względu na rosnącą w Polsce ilość zakażeń koronawirusem, podjęto decyzję o przełożeniu Biegu na czerwiec 2021 roku. Każdy uczestnik wydarzenia ma możliwość otrzymania zwrotu wpisowego, ale organizator – Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia – zachęca, aby Ci, który wpłacili już wpisowe rozważyli pozostawienie kwoty na przyszły rok. Ci wszyscy, którzy będą chcieli uzyskać zwrot kosztów, powinni wysłać sms-a z taką informacją na numer telefonu: 608 273 692.

Bieg z butelką mleka, podczas którego uczestnicy  pokonują wybrana trasę z tytułową butelką mleka w dłoni, to wydarzenie o charakterze społecznym, w którym mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i doświadczeni biegacze, a wszystkie opłaty wpisowe są przekazywane na działalność lokalnych stowarzyszeń.

Organizatorzy Biegu z butelką mleka na bieżąco będą informować o wszystkich zmianach związanych z wydarzeniem.

Inne informacje

1-3 (10)