Skyr naturalny 450 g wyróżniony w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail 2023”

Skyr naturalny OSM Piątnica otrzymał wyróżnienie w kategorii nabiał w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail 2023”, w którym wyłaniane są produkty i usługi odznaczające się wyjątkowym stopniem innowacyjności. O wynikach konkursu decydują konsumenci, którzy w internetowym  badaniu wybierają najbardziej nowatorskie rozwiązania. To kolejny już produkt z Piątnicy wyróżniony za innowacyjność!

Skyr naturalny w powiększonej pojemności 450 g został wprowadzony do oferty Piątnicy w sierpniu 2023 roku. To pożywny, gęsty jogurt, który z uwagi na dużą zawartość białka wpisuje się w trend produktów funkcjonalnych, mających dobroczynny wpływ na organizm.

Skyry OSM Piątnica są smaczne i wartościowe, ponieważ powstają z najwyższej jakości mleka. Dodają siły i energii, dlatego są doskonałe dla osób aktywnych, uprawiających sport czy będących na wysokobiałkowej diecie.

O konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail”

„Złote Innowacje FMCG & Retail” to prestiżowy konkurs konsumencki, którego celem jest wyłonienie produktów i usług, które pojawiając się na rynku wyróżniły się wyjątkowym stopniem innowacyjności. Zwycięzcy wyłaniani są przez konsumentów, którzy wybierają najbardziej nowatorskie rozwiązania, oceniając je pod kątem innowacyjności, jakości, funkcjonalności oraz wartości dla konsumenta. Konkurs przyczynia się do rozwoju rynku spożywczego i handlowego w Polsce, poprzez promowanie innowacyjnych rozwiązań, które wprowadzają zmiany na rynku i spełniają potrzeby konsumentów.

Inne informacje

1-3 (10)