Serek Wiejski OSM Piątnica ze Złotym Paragonem 2023!

Serek Wiejski naturalny z Piątnicy otrzymał I miejsce i Złoty Paragon 2023 w kategorii Serki kanapkowe i sałatkowe w Konkursie Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich. Jogurt pitny Skyr waniliowy z Piątnicy został natomiast wyróżniony w kategorii Jogurty i desery mleczne. Nagrody przyznawane są w wyniku głosowania detalistów i hurtowników, którzy wskazują liderów sprzedaży w swoich punktach handlowych.

Serek Wiejski Piątnica 200 g – Złoty Paragon w kategorii Serki kanapkowe i sałatkowe

Serek Wiejski z Piątnicy od ponad 30 lat produkowany jest według unikalnej, tradycyjnej i niezmienionej receptury opartej na prostym składzie oraz najwyższej jakości składnikach. Swój doskonały smak zawdzięcza delikatnym ziarnom twarożku zanurzonym w słodkiej śmietance. Ten znany i popularny Serek został wprowadzony na rynek w 1992 roku przez OSM Piątnica, która nieustannie pozostaje jego największym producentem. Serek Wiejski z Piątnicy to produkt uwielbiany przez Polaków, co potwierdza nagroda Złotego Paragonu dla najlepiej sprzedającego się produktu w kategorii.

Jogurt pitny Skyr waniliowy 330 g z Piątnicy – wyróżnienie w kategorii Jogurty i desery mleczne

Skyr pitny waniliowy to innowacyjny produkt funkcjonalny, który cieszy się popularnością zwłaszcza wśród osób młodych, aktywnych. Jogurt zawiera dużo białka przez co dodaje siły i energii na cały dzień. Aromatyczna wanilia nadaje mu wyjątkowo delikatny smak. Dzięki butelce z zakrętką jest bardzo wygodny i można go zawsze mieć pod ręką!

Przyznane naszym produktom nagrody: Złoty Paragon dla kultowego Serka Wiejskiego oraz wyróżnienie dla Jogurtu Skyr pitny są dla nas szczególnie ważne, bo wynikają z zainteresowania konsumentów naszą ofertą i związaną z tym dużą rotacją produktów w punktach sprzedaży. To sukces, który zawdzięczamy szerokiemu gronu lojalnych odbiorców Piątnicy, darzących naszą markę i produkty olbrzymim zaufaniem – mówi Monika Jusińska-Zbiegniewska, Dyrektor Marketingu OSM Piątnica.

Złoty Paragon to jedno z ważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG. W konkursie nagradzani są Liderzy Rynku FMCG i Handlu, czyli produkty, które kształtują polski handel detaliczny i wpływają na jego rozwój. Otrzymane w Konkursie Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich wyróżnienia potwierdzają, że Piątnica jest marką uwielbianą przez konsumentów i chętnie wybieraną ze względu na wysoką jakość produktów, naturalny skład oraz wyjątkowe walory smakowe.

Inne informacje

1-3 (10)