Poznaj nas od roślinnej strony!
OSM Piątnica wprowadza do oferty napoje roślinne.

OSM Piątnica rozszerza ofertę produktową o zupełną nowość! Już w styczniu, pod marką Piątnica Roślinna, pojawią się 2 warianty smakowe napojów roślinnych: owsiane i sojowe.

Rosnąca popularność żywności pochodzenia roślinnego, a zwłaszcza roślinnych zamienników mleka, jest obecnie jednym z wiodących trendów konsumenckich. Piątnica, jako najsilniejsza marka nabiałowa w Polsce i synonim najwyższej jakości produktów, odpowiada na tę potrzebę, uzupełniając swą ofertę o napoje roślinne. Dzięki temu po produkty z Piątnicy mogą sięgnąć konsumenci o różnych preferencjach żywieniowych.

Nowe napoje roślinne z Piątnicy cechuje prosty skład. Dzięki wykorzystaniu naturalnych składników wyróżniają się delikatnie słodkim smakiem (bez dodatku cukru) oraz idealną konsystencją zbliżoną do mleka krowiego. Napoje roślinne, tak jak wszystkie produkty OSM Piątnica, tworzone są z dbałością o najwyższą jakość. Dlatego są tak smaczne i sprawdzają się w wielu zastosowaniach kulinarnych równie dobrze jak klasyczne mleko. Doskonale łączą się z kawą, znakomicie nadają się do przyrządzania koktajlu czy owsianki, wzbogacają smak naleśników oraz wypieków.

Napoje roślinne z Piątnicy dostępne są w rozpoznawalnej butelce z uchem, a znaleźć można je tam, gdzie pozostałe produkty marki, czyli w lodówce.

Spróbuj napojów z Piątnicy i poznaj nas od roślinnej strony!

Inne informacje

1-3 (10)