Podwójny tytuł HIT HANDLU 2020 dla OSM Piątnica – detaliści wybrali najlepiej sprzedające się produkty

W tegorocznej 19. edycji plebiscytu HIT HANDLU zwyciężyły dwa produkty OSM Piątnica – Serek Wiejski naturalny oraz Śmietana 18%. To najlepiej sprzedające się w ostatnim roku w Polsce produkty w kategorii Sery typu cottage cheese oraz kategorii Śmietany i śmietanki.


Tytuł HIT HANDLU przyznawany jest przez miesięcznik Handel
w oparciu o analizę paragonów oraz wywiady z detalistami.
W tegorocznej edycji przeanalizowano blisko 400 mln transakcji zarejestrowanych w sklepach małoformatowych w okresie ostatnich 12 miesięcy, wyłaniając trzy najczęściej kupowane produkty
w każdej kategorii. Spośród nich detaliści wybierali produkt, który najlepiej sprzedaje się w ich sklepach.

W kategorii Serów Typu Cottage Cheese zwyciężył Serek Wiejski naturalny OSM Piątnica. To produkt, który został wprowadzony na rynek przez OSM Piątnica w 1992 roku i od początku stał się hitem sprzedażowym. Serek ma naturalny, prosty skład, a połączenie delikatnych ziaren twarożku ze słodką śmietanką zapewnia wyśmienity smak. Serek Wiejski naturalny produkowany jest według tradycyjnej receptury, bez konserwantów i innych dodatków. Od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów.

W kategorii Śmietan i Śmietanek najlepiej sprzedającym się produktem okazała się Śmietana 18% OSM Piątnica. Tytuł HIT HANDLU potwierdza, że Śmietana 18% marki Piątnica to najpopularniejsza śmietana na polskim rynku. Jest ona ceniona za wyjątkowe walory smakowe i szerokie możliwości wykorzystania w kuchni – nie warzy się po dodaniu do gorących potraw, a jednocześnie świetnie podkreśla smak tradycyjnych polskich zup czy sosów.

Piątnica jest najsilniejszą marką nabiałową na rynku, wybieraną  przez konsumentów ze względu na wysoką jakość produktów, naturalny skład oraz wyjątkowe walory smakowe. Produkty OSM Piątnica to gwarancja udanych dań i wypieków. Powstają z najwyższej jakości składników – z Piątnicy, no bo skąd!

Inne informacje

1-3 (10)