OSM Piątnica zaprasza na PIĄTUŚ CUP – ogólnopolski turniej klasyfikacyjny tenisa dla dziewcząt w Łomży

W dniach 28 – 30 maja 2022 w Łomży odbędą się zawody tenisa dla dziewcząt. Będzie to VIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek w Tenisie PIĄTUŚ CUP. Zawody są największą imprezą tenisową w regionie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem zawodniczek z całej Polski. Przed nami 3 dni wielkich emocji i zaciętej rywalizacji na wysokim poziomie!

Co roku, na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek w Tenisie PIĄTUŚ CUP, młode tenisistki – dziewczęta do lat 14, walczą o nagrody indywidualne oraz cenne punkty liczące się do klasyfikacji zawodniczek prowadzonej przez Polski Związek Tenisa. Rozgrywki prowadzone są systemem grupowym – zawodniczki grają w grupach „każdy z każdym” po sześć meczów w całym turnieju, dzięki czemu do ostatniej chwili nie wiadomo kto wygra, a emocje na korcie są niesamowite.

Turniej organizowany jest wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym Return Łomża. Sponsorem tytularnym jest OSM Piątnica, od lat wspierająca lokalne młodzieżowe organizacje sportowe oraz promująca zdrowy i aktywny tryb życia. Wsparcia inicjatywie udziela także Urząd Miasta Łomża.

PIĄTUŚ CUP to prawdziwe święto tej dyscypliny sportowej w Łomży. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego regionu na korty – do śledzenia rozgrywek, kibicowania i przeżywania wielkich sportowych emocji!

Informacje organizacyjne o wydarzeniu:

Data: 28-30 maja 2022r.
Oficjalne otwarcie turnieju: 28 maja (sobota), godz. 10.30.
Miejsce: Uczniowski Klub Sportowy Return przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży
ul. Senatorska 13, 18-400 Łomża

Serdecznie zapraszamy!

Patron medialny:

Inne informacje

1-3 (10)