OSM Piątnica wyróżniona nagrodą European Economic Award

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy otrzymała nagrodę European Economic Award przyznawaną przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Spółdzielnia została doceniona za istotny wkład w rozwój gospodarczy, zbudowanie silnej marki oraz promowanie Polski jako wiarygodnego partnera gospodarczego na rynkach zagranicznych.

European Economic Award to wyróżnienie przyznawane firmom mającym wysoką pozycję na rynku europejskim i międzynarodowym w uznaniu za dotychczasowe osiągnięcia oraz wprowadzanie nowatorskich rozwiązań na najwyższym światowym poziomie.

OSM Piątnica od początku działalności stawia na rozwój i innowacyjność, zarówno na poziomie wprowadzanych nowości produktowych, jak i wdrażanych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu wiele wyrobów mleczarskich z Piątnicy okazało się przełomowymi dla krajowego rynku, a Spółdzielnia niejednokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju całej branży. OSM Piątnica z sukcesem realizuje kolejne inwestycje, wprowadza nowe produkty i nie ustaje w dążeniu do doskonałości i efektywności produkcyjnej.

Obecnie Piątnica jest jedną z najsilniejszych marek nabiałowych w Polsce, darzoną przez konsumentów ogromnym zaufaniem i cenioną za wysoką jakość, naturalność oraz wyśmienity smak oferowanych produktów. OSM Piątnica z powodzeniem realizuje także ekspansję zagraniczną i obecnie produkty z podlaskiej Spółdzielni dostępne są już w ponad 20 krajach na świecie.

Nagroda European Economic Award to potwierdzenie wysokich standardów biznesowych Piątnicy, zaangażowania w rozwój Spółdzielni, a także skutecznego wdrażania nowoczesnych rozwiązań.

O nagrodzie European Economic Award

Nagroda European Economic Award przyznawana jest przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, który podejmuje działania mające na celu integrację wszystkich gałęzi gospodarki, promowanie polskich przedsiębiorstw na arenie krajowej i międzynarodowej oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat innowacji, dobrych praktyk biznesowych i nowych technologii. Nagroda buduje pozytywny wizerunek firm, jest świadectwem ich dotychczasowych osiągnięć oraz zachętą do dalszego rozwoju, a także pomaga w promowaniu polskiej gospodarki.

Inne informacje

1-3 (10)