OSM Piątnica uznana za Lidera Jakości 2020

OSM Piątnica została wyróżniona złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2020 w kategorii „Śmietany” oraz brązowym godłem w kategorii „Mleko” w programie organizowanym przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazeta Prawna. Konsumenci docenili najwyższą jakość zarówno surowca, jak i wyrobów, doskonały smak i lokalne pochodzenie.

O przyznaniu godła Konsumencki Lider Jakości 2020 decydowali konsumenci, w tegorocznej edycji programu wzięło udział ponad 16,7 tys. respondentów. Polacy doceniają najwyższą jakość, smak, prosty skład oraz łatwą dostępność produktów z Piątnicy. W kategorii „śmietany” mleczarnia została doceniona za dbanie o jakość, szerokie zastosowanie w kuchni oraz fakt, że zupy z dodatkiem śmietany z Piątnicy charakteryzują się znakomitą, kremową konsystencją i bogatym smakiem. Z kolei Mleko Wiejskie z Piątnicy jest, według konsumentów, smaczne, zdrowe i świeże. 

Konsumencki Lider Jakości 2020 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W ramach badania realizowanego na potrzeby programu, zbierane są informacje o jakości produktów i powodach, dla których wybierane są one jako najlepsze oraz skojarzeniach, jakie budzą marki obecne na rynku.

Inne informacje

1-3 (10)