OSM Piątnica doceniona w Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski”

OSM Piątnica otrzymała wyróżnienie w Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski” zorganizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Spółdzielnia została doceniona za nieustanny rozwój i konsekwentne umacnianie swojej pozycji na rynkach krajowym oraz zagranicznych. 

OSM Piątnica od ponad 40 lat buduje swoją pozycję na rynku i w tym czasie zdobyła zaufanie milionów konsumentów. Zaangażowanie Spółdzielni w rozwój swojej działalności oraz oferowanie klientom produktów najlepszej jakości zostało docenione przez kapitułę Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski”, w którym marka otrzymała wyróżnienie w kategorii branża spożywcza.  

Działamy w bardzo konkurencyjnej i dynamicznej branży, w której liczy się jakość produktów oraz podążanie za potrzebami konsumentów. Od lat konsekwentnie budujemy pozycję marki na rynku ogólnopolskim, ale robimy to z poszanowaniem i zachowaniem lokalnego kolorytu Podlasia, północy Mazowsza i Kurpi. Cieszymy się, że możemy jednocześnie spełniać oczekiwania naszych konsumentów i wspierać rozwój ponad 2 tysięcy rolników należących do naszej Spółdzielni. Jesteśmy dumni, że zarówno klienci, jak i nasi partnerzy doceniają te działania i jest to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy  – podkreśla Zbigniew Kalinowski, Prezes Zarządu OSM Piątnica.

Ranking dziennika Rzeczpospolita „Najważniejsze firmy dla Polski” jest odzwierciedleniem istotnych trendów we współczesnym biznesie i ma na celu wyłonienie najbardziej zaangażowanych i przyjaznych firm dla ogólnopolskiego biznesu. Kapituła konkursowa, tworząc zestawienie, brała pod uwagę czynniki ekonomiczne oraz rolę, jaką firma odgrywa w rzeczywistości społecznej – od kwestii podatkowych, poprzez poziom zatrudnienia, działania na rzecz lokalnej społeczności, po aktywności podejmowane na rzecz ochrony klimatu. W trakcie opracowywania rankingu jurorzy brali pod uwagę także prospołeczne i propracownicze działania firm podjęte podczas pandemii koronawirusa. Ranking został opracowany z okazji 100-lecia dziennika Rzeczpospolita, który od lat jest wiarygodnym źródłem informacji w kwestiach gospodarczych oraz rynkowych w Polsce.

Inne informacje

1-3 (10)