OSM Piątnica doceniona podczas 7. Festiwalu Serów i Twarogów

OSM Piątnica zdobyła nagrodę w kategorii Hit Twarogowy oraz Twarogowy Król podczas 7. Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie. Organizatorzy oraz konsumenci docenili najlepszych producentów wyrobów mlecznych w kraju.

W Olsztynie odbył się 7. Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Ostatnim akcentem dwudniowej imprezy na terenie uniwersyteckiego campusu UWM było ogłoszenie wyników konkursów i wyróżnienie producentów najlepszych serów i twarogów. Piątnica została doceniona w kategorii Hit Twarogowy za gamę serków wiejskich oraz otrzymała nagrodę publiczności Twarogowy Król w kategorii twarogów produkowanych z zastosowaniem nowoczesnych technik – za serki Twój Smak Puszysty.

Bardzo dziękujemy za te wyróżnienia. Cieszymy się, że nasi konsumenci są zadowoleni i doceniają smak oraz jakość naszych produktów. W Piątnicy stawiamy przede wszystkim na jak najwyższą jakość, proste składy oraz pyszny smak i jak widać, jest to bardzo dobry kierunek doceniony przez branżę oraz naszych klientów – podkreśla Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica.

Podczas festiwalu swoje produkty zaprezentowało 20 największych zakładów mleczarskich z całej Polski. Celem festiwalu było pokazanie konsumentom najwyższej jakości oraz wartości odżywczej serów i twarogów produkowanych przez krajowy przemysł mleczarski oraz kształtowanie od najmłodszego pokolenia poprawnych nawyków żywieniowych, wpisujących nabiał w codzienna dietę.

Inne informacje

1-3 (10)