Nowości w serkach wiejskich – jeszcze więcej białka w serku wysokobiałkowym i nowe opakowania serków wiejskich z owocami.

Serki Wiejskie z owocami – nowe opakowania, niezmiennie pyszny smak

Serki Wiejskie z owocami od połowy stycznia dostępne są w opakowaniach z nową, jeszcze bardziej apetyczną grafiką, która wyraźniej obrazuje, że są to produkty o czystym, prostym składzie oraz podkreśla ich wyjątkowy smak. Serki dostępne są w pięciu różnych wersjach: z brzoskwinią, ananasem, jagodami, truskawkami oraz malinami z żurawiną. Wygodne, dwudzielne opakowanie zawiera delikatne ziarenka śmietankowego Serka Wiejskiego i soczyste owoce, które łatwo można ze sobą połączyć. To idealna propozycja na pożywne śniadanie, pyszny deser czy szybką przekąskę w ciągu dnia.

 

Serek Wiejski wysokobiałkowy – teraz aż 30 g białka w opakowaniu!

Dla tych, którzy skupiają się na zdrowym odżywianiu i stawiają na aktywność fizyczną, mamy dobrą wiadomość. Serek Wiejski wysokobiałkowy zawiera teraz 30 g białka i jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby osób, które mają zwiększone zapotrzebowanie na białko. Jest to produkt funkcjonalny, który znakomicie sprawdza się przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

 

Inne informacje

1-3 (10)