Nowość: Serek homogenizowany z Piątnicy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy rozszerza swoją ofertę o nową kategorię – serek homogenizowany 150 g w czterech wariantach smakowych: waniliowym, truskawkowym, stracciatella oraz naturalnym. Ich głównym atutem jest prosty skład oraz ponadczasowy smak. Nie zawierają barwników, sztucznych aromatów, syropu glukozowo – fruktozowego, mleka w proszku i zagęstników. Znakomicie wpisują się w kategorię pożywnych i zdrowych przekąsek oraz deserów. Jest to produkt idealny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Serki homogenizowane z Piątnicy dostępne są w atrakcyjnym opakowaniu, które nie tylko wyróżnia się na półce, ale również jest praktyczne dla konsumenta, gdyż zawiera różnorodne przepisy z wykorzystaniem serków na wewnętrznej stronie papierowej owijki.

Piątnica dzięki wysokiej i – co również ważne – powtarzalnej jakości swoich wyrobów jest rozpoznawalną i cieszącą się ogromnym zaufaniem polską marką mleczarską. Konsumenci doceniają naturalność, świeżość, lokalność, tradycyjny charakter oraz walory smakowe naszych produktów. Dlatego w ofercie nie mogło zabraknąć długo wyczekiwanych serków homogenizowanych.

Inne informacje

1-3 (10)