Nowe produkty Bio i bez laktozy

Z myślą o konsumentach, którzy chętnie sięgają po produkty UHT, OSM Piątnica poszerza swoją ofertę produktów ekologicznych i bez laktozy o mleko Bio UHT oraz produkt mleczny bez laktozy UHT.

To odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy wybierają ekologiczne produkty i tych, którzy chcą wyeliminować laktozę z codziennej diety, a jednocześnie cenią sobie wygodę przechowywania produktów przed otwarciem poza lodówką.  

Ekologiczne mleko najwyższej jakości 

Piątnica oferuje szeroki wybór produktów Bio takich jak: mleko świeże Bio, serek wiejski Bio, twaróg wiejski Bio, śmietana 18% Bio oraz jogurt naturalny Bio. Kolejna nowość w tej linii to mleko Bio UHT, które jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy przede wszystkim na wysokiej jakości produktach, ale także na wygodzie. Produkty Bio z Piątnicy są wytwarzane z mleka pozyskiwanego z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych prowadzących tradycyjną hodowlę pastwiskową. Zwierzęta wypasane są na łąkach, na których nie stosuje się sztucznych nawozów czy syntetycznych środków ochrony roślin. Dzięki temu, że krowy żywione są naturalnymi paszami wytworzonymi przede wszystkim we własnym gospodarstwie, produkty Piątnicy wyróżniają się jakością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Naturalny smak

OSM Piątnica posiada w swojej ofercie także linię produktów bez laktozy, w której jak dotąd dostępne były: serek wiejski i produkt mleczny bez laktozy. Ich odbiorcami są przede wszystkim ludzie, którzy chcą ograniczyć lub wyeliminować spożycie laktozy z codziennej diety. W przeciwieństwie do dostępnych na rynku produktów bez laktozy o charakterystycznym, słodkim posmaku, nowość UHT z Piątnicy wyróżnia się naturalnym smakiem mleka prosto od krowy, który uzyskuje się dzięki odpowiedniej metodzie produkcji polegającej m.in. na mikrofiltracji. 

Nowości UHT z Piątnicy w poręcznych butelkach 1L przed otwarciem mogą być przechowywane poza lodówką przez 5 miesięcy. Ich dodatkowym atutem jest wygodna zakrętka oraz szeroka szyjka, które ułatwiają dozowanie. Materiał PET, z którego wykonana jest butelka nie przepuszcza światła, dzięki czemu produkt dłużej zachowuje świeżość, a dodatkowo jest łatwy w recyklingu.

Inne informacje

1-3 (10)