Nowe Mleko do kawy z Piątnicy – idealne do spieniania

Czy istnieje przyjemniejszy sposób na rozpoczęcie dnia niż kawa z delikatną pianką? Filiżanka aromatycznej parzonej kawy z odrobiną mleka, popularnego latte lub cappuccino to nieodłączna część każdego poranka milionów Polaków. Nowe Mleko do kawy z Piątnicy doskonale się spienia, dlatego jest idealną propozycją zarówno dla baristów, którzy serwują kawę w kawiarniach i restauracjach, jak również dla konsumentów przygotowujących ją w domowym zaciszu.

Kawa to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych napojów wśród Polaków. Pijemy ją chętnie w kawiarniach lub wybieramy wariant na wynos. Wielu z nas z kolei nie wyobraża sobie poranka w domu bez ciepłej kawy w ulubionym kubku. Właśnie z myślą o konsumentach, którzy lubią delektować się smakiem kawy ze spienionym mlekiem, Piątnica poszerza swoją ofertę o mleko do kawy – idealne do spieniania. Produkt ten docenią zarówno bariści, ponieważ doskonale sprawdza się w sztuce latte art, jak i konsumenci, którzy przygotowują kawę w domu.
Nowe Mleko do kawy z Piątnicy charakteryzuje się wysoką zawartością białka (3,4%), co sprawia, że doskonale się spienia. Uzyskana pianka jest gładka i aksamitna, dzięki czemu ułatwia tworzenie mlecznych wzorów latte art na kawie. Mleko idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku ekspresów kolbowych i automatycznych, a także spieniaczy ręcznych.
OSM Piątnica oferuje mleko najwyższej jakości, które pozyskiwane jest z gospodarstw położonych na czystych, zielonych terenach Mazowsza, Kurpi i Podlasia. Miejsce pochodzenia i technologia produkcji gwarantują zachowanie smaku i zapachu mleka prosto od krowy. Mleko z Piątnicy zamknięte jest w zakręcanej, poręcznej butelce o pojemności 1L. Praktyczna forma opakowania zapobiega zapowietrzaniu się przy nalewaniu, umożliwia zużycie mleka do ostatniej kropli oraz zapewnia wygodę przechowywania.
Mleko do kawy z Piątnicy to produkt UHT, który przed otwarciem może być przechowywany poza lodówką do 4 miesięcy, a po otwarciu, w warunkach chłodniczych zachowuje świeżość do 5 dni. Co więcej, materiał, z którego wykonana jest butelka, nie przepuszcza światła, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego posmaku, jak ma to miejsce w przypadku mleka w przezroczystych butelkach.

Inne informacje

1-3 (10)