Nowe Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy

W kwietniu OSM Piątnica wprowadziła do oferty Koktajle z białkiem serwatkowym. To nowość produktowa w portfolio marki i jednocześnie zupełnie nowa kategoria na rynku. Tym, co wyróżnia te produkty, jest zawartość świeżego i nieprzetworzonego białka serwatkowego – najbardziej wartościowego białka mleka. Koktajle są dostępne w trzech wyjątkowych wariantach smakowych.

Rynek produktów spożywczych, w tym mleczarski, elastycznie i dynamicznie dostosowuje swoją ofertę do potrzeb konsumentów. Ci z kolei nie tylko stają się coraz bardziej świadomi składu produktów, lecz także poszukują korzyści funkcjonalnych, takich jak wygoda spożywania, pyszny owocowy smak czy dodatkowa wartość odżywcza. OSM Piątnica od lat aktywnie śledzi trendy konsumenckie i wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Odpowiadając na oczekiwania osób, które prowadzą zdrowy styl życia i chcą dbać o siebie, ale nie zawsze mają czas na przygotowanie wartościowej przekąski, Spółdzielnia wprowadziła na rynek Koktajle z białkiem serwatkowym. Ta nowość w ofercie marki zapewnia konsumentom jednocześnie wysoką wartość odżywczą i owocowy smak.

W Piątnicy wierzymy, że najlepsze produkty to te pochodzące prosto z natury, dlatego w naszych Koktajlach postanowiliśmy wykorzystać białko serwatkowe będące najbardziej wartościowym białkiem mleka. O jego walorach odżywczych i regeneracyjnych doskonale wiedzą osoby wyczynowo uprawiające sport, choć potrzeby właściwego odżywiania i regeneracji nie są unikalne dla tej jednej grupy. W odróżnieniu od produktów profesjonalnych, występujących w sproszkowanej formie, białko serwatkowe w naszych Koktajlach jest świeże i nieprzetworzone. W połączeniu z owocami tworzy smaczną przekąskę dla każdego – mówi Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica.

Białko serwatkowe – cud natury

Białko to jeden z głównych, obok tłuszczy i węglowodanów, składników odżywczych składających się na zbilansowaną dietę człowieka. Smacznym i naturalnym jego źródłem są Koktajle z Piątnicy, powstałe na bazie białka serwatkowego. To najlepiej przyswajalne białko mleka, które dzięki zawartości pożądanych aminokwasów odpowiednio odżywia organizm. Białko serwatkowe bierze także udział w budowie tkanek i przyspiesza ich odnowę, a tym samym wspomaga procesy regeneracyjne zachodzące w ludzkim organizmie. Dietetycy zalecają, aby białko było w znacznym stopniu dostarczane wraz z pożywieniem, dlatego warto sięgać po naturalne produkty z jego wysoką zawartością. W nowych Koktajlach z Piątnicy w 100 gramach produktu znajduje się aż 11 gramów białka.

Koktajle z białkiem serwatkowym nie tylko zapewniają korzyści w postaci odżywienia i regeneracji, lecz także wyróżniają się naturalnym, prostym składem – bez sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Ponadto, nie zawierają laktozy ani glutenu, więc mogą je spożywać osoby z nietolerancją pokarmową tych składników. Koktajle dostępne są w poręcznym opakowaniu 250 ml, co zapewnia łatwość i wygodę konsumpcji. Występują w trzech oryginalnych kompozycjach smakowych:

  • malina z orzeźwiającym granatem i żeń-szeniem,
  • banan z agrestem i błonnikiem,
  • soczyste mango z marakują i owsem.

Żywa kolorystyka opakowań podkreśla walory smakowe Koktajli i zawartość owoców. W trakcie wprowadzania produktów na rynek planowane jest silne wsparcie marketingowe, PR-owe i sprzedażowe.

Inne informacje

1-3 (10)