Nowa odsłona Koktajli z białkiem serwatkowym OSM Piątnica

OSM Piątnica prezentuje nową odsłonę Koktajli z białkiem serwatkowym. Zmieniona została nazwa produktów oraz wygląd opakowań, ale głównym składnikiem nadal pozostaje białko serwatkowe. Teraz dostępne są jako Koktajle Odżywcze, a nowe opakowania wyraźnie komunikują najważniejsze cechy produktów: wyjątkowe właściwości odżywcze oraz atrakcyjne kompozycje owocowych smaków. Dodatkowo, w ofercie pojawił się nowy wariant: truskawka-banan, który dołączył do dostępnych wcześniej wersji: malina-granat i mango-marakuja.

Koktajle Odżywcze to innowacyjna kategoria produktów, której OSM Piątnica jest jedynym producentem w Europie. Za unikalne wykorzystanie naturalnego białka serwatkowego zostały wyróżnione prestiżową Europejską Nagrodą Innowacji Spółdzielczych w konkursie organizowanym przez Cogeca oraz hiszpański bank spółdzielczy Cajamar Caja Rural.

Odżywcza, pełnowartościowa przekąska

Koktajle Odżywcze z Piątnicy zawierają świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe. Jest ono źródłem cennych aminokwasów, których nasz organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Aminokwasy to „cegiełki”, które budują organizm każdego człowieka, dlatego bardzo ważne jest regularne dostarczanie ich z pożywieniem. Występujące w Koktajlach z Piątnicy białko serwatkowe jest pełnowartościowe i dobrze przyswajalne, dzięki czemu produkty te są bardzo odżywcze. Dodatkowo, mają pyszne, owocowe smaki, które idealnie trafiają w gusta konsumentów. Odżywcze Koktajle z Piątnicy to doskonała przekąska dla wszystkich, którzy dbają o siebie i zwracają uwagę na dobry skład produktów.

Wpisane w trendy

Koktajle z Piątnicy doskonale wpisują się w trend poszukiwania przez konsumentów produktów funkcjonalnych, mających dobroczynny wpływ na organizm. Produkty o dużej zawartości białka są pełnowartościowe, dlatego wybierają je osoby, które uważnie podchodzą do odżywiania i dbają o swoją dietę.

Duża świadomość żywieniowa konsumentów, a równocześnie szybkie tempo życia sprawiają też, że konsumenci chętnie sięgają po produkty, które mają prosty, czysty skład, a równocześnie są poręczne i wygodne. Koktajle Odżywcze świetnie odpowiadają na obie te potrzeby. Idealnie wpisują się w trend on the go, zapewniając komfort i wygodę spożywania.

Koktajle Odżywcze – oferta produktowa

Koktajle z Piątnicy zawierają aż 26 g białka w opakowaniu 250 ml. W ofercie dostępne są trzy warianty smakowe: malina-granat, mango-marakuja oraz nowość – Koktajl Odżywczy o smaku truskawka-banan.

Jak wszystkie produkty Piątnicy, Koktajle Odżywcze cechuje najwyższa jakość składników oraz prosty, czysty skład.

 

Inne informacje

1-3 (10)