Loteria konsumencka Serka Piątuś – z Piątnicy, no bo skąd!

OSM Piątnica przygotowała wyjątkową loterię konsumencką z serkiem Piątuś w roli głównej. Zgłoszenia przyjmowane są od 24 maja do 28 czerwca 2023 r. Aktywacja z pewnością przełoży się na duże zainteresowanie konsumentów Piątusiem oraz szybką rotację produktów w punktach sprzedaży.

Loteria Piątusia oparta jest na łatwym, a jednocześnie bardzo angażującym mechanizmie. Wystarczy kupić 2 serki Piątuś, zarejestrować paragon na stronie www.loteriapiatusia.pl, a następnie odkryć e-zdrapkę, by sprawdzić, czy udało się wygrać zestaw Piątusiowych gadżetów. Ze wszystkich zgłoszeń 6 lipca br. wylosowane zostaną trzy rodzinne wyjazdy do Energylandii.

Piątuś – najlepszy dla najmłodszych!

Serek Piątuś to produkt stworzony z myślą o najmłodszych konsumentach, dlatego ma delikatny smak oraz gładką konsystencję. Tak jak wszystkie produkty z Piątnicy powstaje z najlepszego mleka od lokalnych dostawców z czystego ekologicznie regionu. Piątuś ma naturalny skład oparty na najwyższej jakości składnikach. Nie zawiera syropu glukozowo-fruktozowego, sztucznych barwników ani aromatów.

Serek Piątuś jest pyszny i pożywny. Kryje w sobie mnóstwo białka i jest dostępny w czterech uwielbianych przez najmłodszych smakach: truskawkowym, bananowym, malinowym oraz waniliowym. To doskonały pomysł na  smakowitą przekąskę, sycące śniadanko czy odżywczy deser.

Loteria Piątusia z kampanią reklamową

Aktywacja promowana będzie w telewizji na kanałach dziecięcych oraz na Facebooku. Zaplanowana kampania zapewni szerokie dotarcie z komunikatem i z pewnością przełoży się na wzmożone zainteresowanie konsumentów serkiem Piątuś, dlatego warto zadbać o jego dostępność w punkcie sprzedaży.

Strona loterii.

Inne informacje

1-3 (10)