Kampania promocyjna serków Twój Smak

Wraz z początkiem kwietnia wystartowała miesięczna kampania telewizyjna serków Twój Smak z Piątnicy. Plansze sponsorskie promujące produkty pojawiają się przy emisjach programów kulinarnych i tematycznych oraz popularnych seriali TV.

W spotach promocyjnych prezentowane są serki z linii Twój Smak – do smarowania i w plastrach. Uzupełnieniem kampanii jest komunikacja na platformach VOD i YouTube, co zapewni szeroki zasięg i skuteczne dotarcie z komunikatem do konsumentów.

Serki Twój Smak z Piątnicy to najwyższej jakości produkty o doskonałym smaku oraz prostym składzie, wyróżniające się niezwykłą łatwością użycia i lubiane przez konsumentów. Prowadzona intensywna kampania promocyjna dodatkowo gwarantuje zainteresowanie produktami i szybką rotację serków z Piątnicy w punktach sprzedaży.

Twój Smak klasyczny to szeroka gama serków do smarowania, które wyróżniają się kremową konsystencją oraz prostym, naturalnym składem. Doskonale się rozsmarowują, ale jednocześnie są odpowiednio kruche. Występują w wielu wariantach smakowych: z chrzanem, czosnkiem, z przyprawami, z ziołami, ze szczypiorkiem oraz w wersji naturalnej. Idealnie nadają się na kanapki, znakomicie sprawdzają się także do przygotowania dipów czy przystawek.

Twój Smak puszysty to wspaniałe serki o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Wytwarzane są one z najwyższej jakości lokalnego mleka i dostępne w wielu smakach: z pieprzem, ziołami, chrzanem, z łososiem, ze szczypiorem, a także z pomidorami suszonymi na słońcu i w wersji naturalnej. Doskonale podkreślają smak świeżego pieczywa!

Serki śmietankowe Twój Smak w plastrach to delikatne serki wytwarzane z najwyższej jakości mleka, które znakomicie sprawdzają się zarówno do kanapek, jak i do zapiekania. Dostępne są w trzech wariantach smakowych: naturalnie śmietankowym, z ziołami oraz z pomidorami, papryką i bazylią.

Klik – dowiedz się więcej

Inne informacje

1-3 (10)