Jogurty naturalne w nowej odsłonie – nowoczesne opakowanie, jeszcze gęstsza konsystencja!

Jogurty naturalne Piątnica dostępne są teraz w nowych opakowaniach z przejrzystą i czytelną grafiką, która wyraźnie komunikuje wyjątkowe cechy produktu – prosty i naturalny skład. Wraz ze zmianą opakowań Jogurty naturalne z Piątnicy zyskały jeszcze gęstszą i bardziej aksamitną konsystencję.

Wprowadzeniu nowych opakowań towarzyszy także powiększenie gramatury Jogurtu naturalnego 170 g. Teraz jest on dostępny w kubeczku o pojemności 180 g. Niezmienny pozostaje natomiast wyjątkowo delikatny smak produktu oraz czysty skład. Jogurty naturalne z Piątnicy zawierają wyłącznie mleko i żywe kultury bakterii oraz wyróżniają się kremową konsystencją.

Jogurty naturalne z Piątnicy są pełne wartościowego białka, witamin i minerałów, dzięki czemu znakomicie wspierają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Świetnie sprawdzają się jako samodzielna przekąska, ale wyśmienicie smakują też z dodatkiem płatków zbożowych, musli, otrąb, świeżych lub suszonych owoców. Są idealne również do przygotowania deserów, sałatek i sosów. Jogurty naturalne OSM Piątnica są dostępne w opakowaniach 180 g i 330 g.

Inne informacje

1-3 (10)