Nasza
okolica

Piątnica leży 2 km od Łomży, w granicach Województwa Podlaskiego. Tu nad Narwią łączą się tradycje Podlasia, Mazowsza i Kurpi. Doceniamy wartość tej ziemi i szanujemy nasze dziedzictwo kulturowe. Dlatego nasze wyroby zawsze były i będą naturalne.

Z prawdziwej wsi, czyli z natury

Stąd pochodzi nasze pełnowartościowe mleko: z czystych ekologicznie terenów dorzecza Narwi i Biebrzy. W naszej okolicy znajdują się między innymi Biebrzański Park Narodowy, Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi i dziewicze tereny Kurpi Zielonych z licznymi rezerwatami przyrody.

Korzystamy z gospodarstw rozsianych po tych terenach i dbamy o to, by spełniały najwyższe normy jakości.

Ekologicznie to po naszemu mądrze

Na wiele sposobów ograniczamy wpływ mleczarni na środowisko naturalne. Zoptymalizowaliśmy zużycie energii i wody, korzystamy z własnej wysoko wydajnej oczyszczalni ścieków.

Uzyskujemy i wdrażamy najnowsze certyfikaty potwierdzające nasze poszanowanie dla bezcennych wartości przyrodniczych regionu. Działamy między innymi zgodnie z certyfikatem ISO 14001, mamy więc status firmy prowadzącej działalność w sposób wspierający ochronę środowiska. Chcemy działać w jeszcze większej harmonii z naturą, bo rozumiemy, jak ważne obecnie są kwestie ekologii. Dla nas zawsze takie były.