Strefa: Konsumenta Dystrybutora
Wybierz dział
Jogurt typu greckiego z brzoskwinią i marakują 150 g

Gęsty i kremowy jogurt z brzoskwinią i marakują to prawdziwa przyjemność smaku dla wielbicieli jogurtów greckich, klasycznych jogurtów owocowych jak i serków homogenizowanych. Jest tak lekki, pożywny i owocowy, że od razu go polubisz. Charakteryzuje się dwukrotnie wyższą zawartością białka, którego jest aż 2 x więcej w porównaniu z podobnymi produktami mleczarskimi, nie zawiera natomiast tłuszczu, a mimo to zachowuje pełnię smaku. Baza jogurtu powstaje wyłącznie z pasteryzowanego mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych - bez mleka w proszku, żelatyny czy też innych substancji zagęszczających.

Pod kremowym, delikatnym jogurtem znajdziemy przepyszne dodatki owocowe. Wystarczy zamieszać łyżeczką by wydobyć z dna kubeczka aromatyczne brzoskwinie z egzotyczą marakują i uzyskać w zalezności od  indywidulanych upodobań mniej lub bardziej owcowego smaku.

Lekki, delikatny i owocowy Jogurt typu greckiego to idealny produkt deserowo - przekąskowy, który znakomicie zastąpi nam tradycyjne słodkości oraz będzie idelanym posiłkiem na drugie śniadanie w pracy, w szkole czy w podróży.

Smaczny i pożywny jogurt typu greckiego jest idealnym uzupełnieniem zdrowej i zbilansowanej diety. Wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów. Więcej informacji na stronie http://bezgmo.piatnica.com.pl

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna
323 kj/76 kcal
Tłuszcz/w tym kwasy tłuszczowe nasycone
0 g/0 g
Węglowodany/w tym cukry
12 g/12 g
Białko
7,0 g
Sól
0,06 g