Oferty pracy

Piątnica, 14 grudnia 2017 r

Aktualnie do działu marketingu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Piątnica

 Zakres obowiązków:

  • Koordynacja działań marketingowych jednej z kategorii zgodnie z jej strategią
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych, sprzedażowych oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Realizacja strategii, planów i programów marketingowych w ramach kategorii
  • Koordynowanie działań komunikacyjnych, w tym digitalowych
  • Współudział w wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Współpraca z dostawcami np. agencjami reklamowymi, mediowymi, drukarniami

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • Doświadczenia w marketingu mile widziane
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętności wyciągania trafnych wniosków
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność i chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Proaktywnego podejścia do szukania innowacyjnych rozwiązań
  • Zdolności kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach marketingowych, mających istotny wpływ na rozwój firmy
  • Rozwój osobisty
  • Przyjazną atmosferę pracy

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: piatnica@piatnica.com.pl