Piątnica, 26.03.2018

Aktualnie do działu eksportu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: Piątnica

Opis stanowiska:

Rozwijanie sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie kontraktów i umów
  • Przygotowywanie dokumentów i realizacja wysyłek eksportowych do klientów
  • Budowa trwałych relacji biznesowych z nowymi klientami
  • Uczestnictwo w targach branżowych na świecie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub w strukturach firmy międzynarodowej
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w realizacji zadań, kreatywność, komunikatywność
  • Wysokie morale i kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wielu zagranicznych podróży służbowych
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę w środowisku ludzi o wysokiej kulturze pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: anna.plocka@piatnica.com.pl

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r.,poz.883)"