Piątnica, 23.04.2018

Aktualnie poszukujemy pracownika do Działu Księgowości.

Miejsce pracy: Piątnica

Opis stanowiska:

  • kontrola dokumentów księgowych, ich dekretacja i księgowanie zgodne z wymogami przepisów prawa bilansowego
    i podatkowego;
  • księgowanie delegacji;
  • wyliczanie i księgowanie rozliczeń międzyokresowych, rezerw;
  • prowadzenie gospodarki magazynowej i rozliczanie inwentaryzacji;
  • przygotowanie rozliczeń kosztowych m.in. dla potrzeb rozliczania kosztów produkcji i kalkulacji kosztu wytworzenia;
  • weryfikacja, kontrola sal kont księgi głównej;
  • udział w zamknięciu okresów obrachunkowych i sporządzaniu sprawozdania finansowego;
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby sprawozdawczości GUS i innych instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie w zakresie ekonomii (preferowany kierunek finanse i rachunkowość);
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego VAT, CIT oraz Ustawy o Rachunkowości;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word oraz MS Excel, (tabele przestawne, zastosowanie funkcji);
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • doświadczenie w obszarze sprawozdawczości finansowej oraz znajomość MSR/MSSF będzie dodatkowym atutem;
  • systematyczność, dokładność, terminowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • przyjazną atmosferę w środowisku ludzi o wysokiej kulturze pracy;
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

dorota.kalinowska@piatnica.com.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r.,poz.883)"

Piątnica, 26.03.2018

Aktualnie do Działu Eksportu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie kontraktów i umów;
  • rozwijanie sprzedaży na rynkach zagranicznych;
  • przygotowywanie dokumentów i realizacja wysyłek eksportowych do klientów;
  • budowa trwałych relacji biznesowych z nowymi klientami;
  • uczestnictwo w targach branżowych na świecie;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub w strukturach firmy międzynarodowej;
  • umiejętności analityczne;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • samodzielność w realizacji zadań, kreatywność, komunikatywność;
  • wysokie morale i kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość wielu zagranicznych podróży służbowych;
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę w środowisku ludzi o wysokiej kulturze pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: dorota.kalinowska@piatnica.com.pl