Aktualności

1. 12.10.2018

OSM Piątnica wśród najbardziej inspirujących firm Europy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy otrzymała wyróżnienie w raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” opublikowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

2. 02.10.2018

Piątnica na vlogu Krzysztofa Gonciarza

"Skąd brać ENERGIĘ?" - to tytuł wideoporadnika, w którym znany youtuber Krzysztof Gonciarz ukazuje piękno naszego regionu i jednocześnie zachwala nowy produkt OSM Piątnica - Skyr, czyli jogurt typu islandzkiego.

3. 18.09.2018

OSM Piątnica podkreśla swoją lokalność

„Z Piątnicy, no bo skąd” - to hasło promujące nową strategię komunikacji marki Piątnica. Od początku września ruszyła kampania telewizyjna i internetowa naszej flagowej kategorii – Serka Wiejskiego.

4. 09.08.2018

Nowe mleka smakowe

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, OSM Piątnica dynamicznie rozwija swoje portfolio asortymentowe o nowość – mleka smakowe.

5. 28.11.2017

Piątnica wśród najsilniejszych marek w Polsce!

Organizacja Superbrands ogłosiła wyniki corocznego plebiscytu, który wyłania najsilniejsze marki na polskim rynku. W tym roku, po raz pierwszy, laureatów największego niezależnego badania marek w Polsce wybierali wyłącznie konsumenci. Ich decyzją, w czołówce 20 najsilniejszych marek - jako jedyna spółdzielnia - znalazła się OSM Piątnica.

6. 11.12.2017

Skyr - nowość od OSM Piątnica!

W ofercie OSM Piątnica pojawił się nowy jogurt. Skyr - to wytwarzany według tradycyjnej receptury, uwielbiany m.in. w Europie i Stanach Zjednoczonych, islandzki wyrób mleczarski.